zpět
Ve středu 24. června 2026 jsme za přítomnosti pana starosty, vyučujících a rodinných příslušníků našich absolventů slavnostně vyvedli obě 9. třídy.
Děkujeme za krásné společné zážitky, dojemné chvíle při loučení a děkování pedagogům a přejeme šťastné vykročení do nové životní etapy.
Rodičům děkujeme za spolupráci a shodu v působení na děti.
Kolektiv ZŠ
Fotografie