zpet

Běháme pro... ZŠ Česká Ves

2024-09-06 10:33:53

POZOR ZMĚNA TERMÍNU a ÚČELU!!!

Vážení rodiče, žáci a příznivci naší školy.

Srdečně Vás zveme na tradiční letohradskou akci Běháme pro…, která se koná ve čtvrtek 19. 9. 2024 na Václavském nám.
Běh můžete pojmout jak profesionálně, tak rekreačně, třeba jako procházku s rodinou, kočárkem, pejskem.
Program začíná v 15 hodin na náměstí, samotný start je v 16,05 h.

Po dobu programu je zajištěn doprovodný program, předvedou se místní spolky, sportovní kluby.
Rádi se s Vámi potkáme i při změně účelu sbírky - po domluvě s organizátory nyní cítíme, že jsou mnohem potřebnější v lokalitách postižených povodní. Zkáza postihla také řadu školských zařízení, proto své místo postupujeme Základní škole Česká Ves.
Pro ilustraci přikládáme video: https://fb.watch/uFcYYbTpLo/

Prosíme, přijďte obnovu podobně velké školy podpořit svým během, signálem lidské soudržnosti a také Vaším laskavým příspěvkem do pokladniček.

Na setkání se těší kolektiv zaměstnanců ZŠ Letohrad